Baby on tour

Kinderkraft Prime 2w1 Beige

1 499,00 zł
W magazynie - gotowy do wysyłki
SKU
kinderkraft-prime-2w1-beige

PRIME to dwie funkcje w jednym wózku. Od pierwszych dni życia towarzyszy Wam głęboka, wygodna gondola, a na starsze dzieci czeka zwrotna i lekka spacerówka. Wykonany z wysokiej jakości materiałów wózek cieszy wyglądem i funkcjonalnością.

 

PRIME to dwie funkcje w jednym wózku. Od pierwszych dni życia towarzyszy Wam głęboka, wygodna gondola, a na starsze dzieci czeka zwrotna i lekka spacerówka. Wykonany z wysokiej jakości materiałów wózek cieszy wyglądem i funkcjonalnością.

 

2 w 1

Wózek gondola i spacerówka w jednym kompaktowym zestawie. Wykonana i bardzo wytrzymała konstrukcja, wykonana z aluminium i wykończona z wysokiej klasy materiałów, wyposażona w duże wypełnione powietrzem, amortyzowane koła. Konstrukcja pozwalająca na szybkie i łatwe składanie. 

 

MIASTO I TEREN

Kinderkraft Prime to wielozadaniowa konstrukcja, która towarzyszyć będzie Twojemu dziecku od pierwszych dni życia, dzięki głebokiej i wygodnej gondoli (do 9 kg) oraz w późniejszym czasie, jako równie wygodna, zwrotna i lekka spacerówka (od 16 miesiąca do 15 kg).

 

Prime wyposażony w amortyzowane koła oraz ramę, jest bardzo wytrzymałą i zwrotną konstrukcją, która znakomicie poradzi sobie w różnym terenie, co czyni ten wózek, wielozadaniową jednostką, dającą 100% satysfakcji z użytkowania.

 

AMORTYZATORY PRZY RAMIE WÓZKA

Dodatkowa amortyzacja boczna w ramie zwiększa komfort jazdy nawet w najtrudniejszym terenie.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Prime to wózek wykonany zgodnie Normą Europejską EN 1888, która określa wymagania bezpieczeństwa i metody badań dotyczące wózków dziecięcych. Co to oznacza w praktyce? Podwójne zabezpieczenia, które chronią przed przypadkowym złożeniem i rozłożeniem się wózka; 5-punktowe pasy zabezpieczające z ochraniaczami oraz odpinanym pałąkiem (w spacerówce); odblaski, dyskretnie wkomponowane w poszycie spacerówki i gondoli, zwiększające bezpieczeństwo Twojego dziecka i Ciebie podczas każdego spaceru; centralny hamulec umieszczony na tylnej osi wózka oraz opcja zablokowania obracania przednich kół. 

 

GONDOLA

Duża i głęboka konstrukcja gondoli, wyposażona w miękki materacyk dla najmniejszych dzieci, z opcją regulowania poziomu nachylenia, zwiększa wygodę maluszka. Głęboki daszek stanowi świetne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi, a wysuwana ochrona osłoni maleństwo w słoneczne dni. Dodatkowa osłona stanowi zabezpieczenie przed działaniem wiatru, deszczu i zimna. Odblaskowe elementy, poprawią bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu. 

 

SPACERÓWKA

Do dyspozycji mamy wygodne siedzisko, które w zależności od potrzeby zamontować możemy przodem lub tyłem do kierunku jazdy, 4 poziomy rozkładania oparcia, od pozycji siedzącej do leżącej. Bezpieczeństwo zapewniają 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, które w trosce o wygodę dziecka, wyposażone zostały w miękki ochraniacz oraz możliwość regulacji wysokości. Regulowany podnóżek, dba o wygodę ułożenia nóg, a głęboki daszek chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Na „pokładzie” mamy rownież do dyspozycji wysuwaną, dodatkową osłonę, chroniącą malucha przed słońcem. Podobnie jak w przypadku gondoli, spacerówka wyposażone jest w odblaskowe elementy, poprawiające bezpieczeństwo. 

 

STELAŻ 

Wykonany z aluminium stelaż, zapewnia niewielką wagę, przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości. System składania, który nie wymaga użycia siły i jest wyjątkowo prosty, pozwala na złożenie stelaża do niewielkich rozmiarów, a zmiana gondoli na spacerówkę czy wpięcie fotelika okazuje się niebywale prostą czynnością. Regulacja wysokości rączki, pozwala na ergonomiczne ustawienie, odpowiadające Twoim potrzebom (zakres od 85 cm do 108 cm). A do tego wszystkiego dostosowana do potrzeb rodzica torba. 

 

KOŁA

Wszystkie koła wykonane są z wysokiej jakości gumy, wyposażone w amortyzatory zwiększające komfort użytkowania. Dwa rodzaje wielkości kół: duże tylne (30 cm średnicy) posiadające centralny hamulec oraz mniejsze przednie (22 cm średnicy), odpowiadające za zwrotność, z opcją zablokowania do jazdy na wprost, dają solidy fundament pod resztę równie przemyślanej konstrukcji wózka. Wszystkie 4 koła są pompowane, a w ich obsłudze pomoże nam pompka dostarczona w zestawie. 

 

ADAPTERY

PRIME dostarcza do wózka adaptery, które zapewnią kompatybilność z następującymi fotelikami samochodowymi: Kinderkraft MINK; Cybex: Aton, Aton 2, Aton 4, Aton Q; Maxi Cosi: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix,Pebble, Pebble Plus; BeSafe: iZi Go, iZi Go Modular; Kiddy: Evo-Lunafix i Evolution Pro 2 oraz Cloud Q: Nuna Pipa

 

ODBLASKI DLA BEZPIECZEŃSTWA

Poszycie spacerówki i gondoli ma elementy odblaskowe, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo każdego spaceru.

 

POZYCJA LEŻĄCA W SPACERÓWCE

Siedzisko spacerówki łatwo opuścić do pozycji poziomej, tworząc idealne warunki do spania.

 

W ZESTAWIE:

  • stelaż z kołami
  • spacerówka
  • gondola
  • folia przeciwdeszczowa
  • osłonka, pokrowiec na nogi
  • torba dla rodzica
  • pompka do kół
  • adaptery do fotelika
  • duży kosz na zakupy

 

Więcej informacji
Kolor Beige

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.