Baby on tour

Kinderkraft Junior Fix - Black

319,00 zł
W magazynie - gotowy do wysyłki
SKU
kinderkraft-junior-fix-Black

Kinderkraft Junior Fix to propozycja na kolejny fotelik dla Twojego dziecka. Odpowiednio dobrany i dopasowany fotelik ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo maluszka w trakcie kolizji. Solidna konstrukcja oraz materiały wykorzystane przy produkcji fotelika Junior Fix, są gwarantem bezpieczeństwa. Obszerne osłony boczne chronią głowę oraz ramiona dziecka a profil siedziska utrzymuje dziecko w miejscu podczas zderzenia.

 

Kinderkraft Junior Fix to propozycja na kolejny fotelik dla Twojego dziecka. Odpowiednio dobrany i dopasowany fotelik ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo maluszka w trakcie kolizji. 

 

Bezpieczeństwo

Solidna konstrukcja oraz materiały wykorzystane przy produkcji fotelika Junior Fix, są gwarantem bezpieczeństwa. Obszerne osłony boczne chronią głowę oraz ramiona dziecka a profil siedziska utrzymuje dziecko w miejscu podczas zderzenia.

 

Pasy

Mały pasażer jest w trakcie podróży przypięty przy pomocy trzypunktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo w modelach samochodów pozbawionych złączy Isofix - pasy przytrzymują także fotelik, dzięki czemu pasuje on do każdego współczesnego samochodu. Miejsca, przez które należy przeprowadzić pas samochodowy, zostały na foteliku oznaczone wyraźnym, czerwonym kolorem. Na wysokości głowy malucha pas przeciąga się przez prowadnicę, która zabezpiecza szyję przed otaciami. 

 

Regulacja

Fotelik samochodowy Kinderkraft Junior Fix posiada odchylane oparcie, dzięki czemu dokładnie przylega do oparcia siedzenia samochodowego, zapewniając stabilną pozycję a przez to bezpieczeństwo.

Zagłówek fotelika posiada 7 stopni regulacji w zakresie 16 centymetrów, dzięki czemu można podążać za wzrostem dziecka. Odpowiednia wysokość zagłówka odgrywa strategiczną rolę podczas zderzenia. Zabezpiecza przed uszkodzeniami w obrębie karku dziecka. Szerokie osłony boczne w zagłówku chronią przed urazami głowy w przypadku uderzenia bocznego.

 

Materiały

Podstawa fotelika oraz oparcie wykonano z polietylenu o dużej gęstości, którego duża wytrzymałość stanowi o solidności fotelika. Zagłówek z kolei wykonano z poliuretanu, który wykorzystuje się także do produkcji m. in. zderzaków samochodowych. Tapicerka to poliester, dzięki czemu jest odporna zarówno na zabrudzenia jak i na zużycie. 

 

Montaż

Fotelik Kinderkraft Junior Fix można zamontować w samochodzie na dwa sposoby. W samochodach wyposażonych w złącza Isofix wystarczy wpiąć uchwyty fotelika i gotowe. Jeśli twój samochód nie posiada złączy, żaden problem - fotelik można zamocować również za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa. 

 

Tapicerka

Zdrowe dziecko to brudne dziecko i nie ma co się oszukiwać. Z fotelikiem Junior Fix to żaden problem. Pokrycie jest odpinane, bez trudu można zdjąć je z korpusu, gdyby się zabrudziło. Nadaje się do prania w pralce (30 stopni), dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. 

Więcej informacji
Kolor Black

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.