Baby on tour

Kinderkraft Indi - Pink

499,00 zł
W magazynie - gotowy do wysyłki
SKU
kinderkraft-indi-Pink

Kinderkraft Indy jest idealną propozycją dla tych rodziców, którzy szukają lekkiego i jednocześnie solidnego wózka. Jego stylistykę cechuje minimalizm, a wśród dostępnych opcji kolorystycznych z pewnością każdy znajdzie wersję dla siebie.

W prawo, w lewo, prosto

Wózek spacerowy Kinderkraft Indy jest bardzo lekki, dzięki czemu można kontrolować go za pomocą tylko jednej ręki. Niezależne przednie koła pozwalają ciasno pokonywać zakręty, co przekłada się na komfort zarówno dziecka jak i małego pasażera w wąskich uliczkach czy między półkami w sklepie. 

Stop!

Po stronie rodzica, przy tylnych kołach znajduje się hamulec uruchamiany za pomocą stopy. W razie potrzeby od razu zablokuje koła. Ważne: Nie należy pozostawiać dziecka bez opieki w wózku.

Czy słońce, czy deszcz

Dzieci są wrażliwe na promienie ultrafioletowe, dlatego zabezpieczamy je kremami z filtrem UV. Jednocześnie nic nie gwarantuje większego bezpieczeństwa przed poparzeniami słonecznymi, jak solidny kawałek cienia. Taki właśnie cień masz zawsze przy sobie w wózku Kinderkraft Indy. Wystarczy rozłożyć budkę wózka i już słońce nie będzie maluszkowi straszne. W tylnej części budki znajduje się okienko z klapką, przez które rodzic może zaglądać do swojej pociechy i bawić się w ,,Gdzie jest bobas''.

Klik i gotowe

Dla bezpieczeństwa naszych milusińskich, w wózku spacerowym Kinderkraft Indy zamontowane są pasy bezpieczeństwa. Zarówno pas krokowy jak i szelki osłonięte są miękkimi nakładkami, które zabezpieczają przed otarciami. Pasy zapinane są łatwą w użyciu klamrą, która rozpiąć można jednym przyciskiem. Posiadają dwa stopnie regulacji. Dodatkowym zabezpieczeniem jest barierka, którą można uchylić z jednej strony lub całkowicie odpiąć, żeby włożyć/wyjąć dziecko z wózka.

Co cztery koła, to nie jedno

Zwłaszcza, jeśli chodzi o Wózek Kinderkraft Indy. Jego koła wykonane są z pianki EVA, co czyni je niewrażliwymi na przebicia. Dzięki temu nigdy więcej nie trzeba będzie wymieniać dętki. Jednocześnie mimo braku powietrza, nie ustępują w niczym swoim pompowanym odpowiednikom. Przednie koła są niezależnie skrętne, co poprawia zwrotność wózka. 

Na pogodę i niepogodę

Szara aura za oknem nie jest przeszkoda w wyjściu na spacer, jeśli masz wózek spacerowy Kinderkraft Indy. Jego dedykowana osłonka na nóżki szczelnie osłoni malca przed chłodem czy powiewami wiatru zapewniając, że będzie mu ciepło. Gdyby podczas spaceru niespodziewanie złapała was mzawka - z odsieczą przybywa folia przeciwdeszczowa do wózka, która wraz z nieprzemakalnym pokryciem budki pozwoli uciec do domu i nie zmoknąć. 

Łatwo jak jeszcze nigdy

Wózek Spacerowy Kinderkraft Indy daje się złożyć bez wysiłku i to przy użyciu tylko jednej ręki. W rączce dla rodzica znajduje się dwustopniowy mechanizm zwalniający blokadę złożenia. Złożony wózek zajmuje nie więcej miejsca niż standardowa walizka i podobnie jak ona pozwala się przenosić. Złożony wózek samodzielnie zachowuje pozycję pionową, a od spodu zabezpieczony jest folią, dzięki czemu nie brudzi się stojąc. 

Specyfikacja

  • Marka: Kinderkraft
  • Model: INDY
  • Materiały:
  • Rama: aluminium
  • Tkanina: 100% poliester, trwała, odporna na otarcia i działanie warunków atmosferycznych tkanina poliester
  • Koła: amortyzująca wstrząsy pianka EVA
  • Maksymalne obciążenie koszyka: 2 kg
  • Dla dzieci o wadze/wieku: od 0 miesięcy do 15 kg
  • Waga spacerówki: 6 kg
  • Wymiary opakowania / waga: 60,5 x 44,5 x 24,5 (cm) / 6,9 kg

Kinderkraft Indy jest idealną propozycją dla tych rodziców, którzy szukają lekkiego i jednocześnie solidnego wózka. Jego stylistykę cechuje minimalizm, a wśród dostępnych opcji kolorystycznych z pewnością każdy znajdzie wersję dla siebie.

Więcej informacji
Kolor Pink

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.