Baby on tour

Joie i-Gemm Ember

449,00 zł
Dostępny - wydłużony czas dostawy
SKU
joie-i-gemm-ember

Fotelik samochodowy i-GEMM marki Joie to bezpieczeństwo w  najnowszym standardzie i-Size. Przeznaczony dla dzieci od urodzenia (40cm) może być używany nawet do ok. 15 miesiąca życia. Wysokiej jakości 3-warstwowa ochrona okolic głowy, wkładka dla niemowlaka  oraz obecność pianki w systemie Intelli-Fit gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa czego potwierdzeniem są dobre wyniki w niezależnych testach zderzeniowych.

I-Gemm Joie to bezpieczny fotel samochodowy przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym o-13 kg. Podczas projektowania tego modelu szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo małego pasażera, fotelik posiada system ochrony bocznej, a także pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek, przy czym oba regulujemy jednym, tym samym ruchem. Na koniec warto zwrócić uwagę na wysokiej klasy tapicerkę, która na całej swojej powierzchni przepuszcza powietrza.

 

 Tyłem do kierunku jazdy

Fotelik I-Gemm umożliwia przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy. Takie ułożenie zapewnia rozłożenie przeciążeń na znaczenie większą powierzchnię ciała użytkownika, co skutkuje m.in. aż o 80% mniejszym ryzykiem odniesienia obrażeń podczas zderzenia czołowego.

 

Fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem

Dzięki płynnej regulacji zagłówka mamy pewność, że zawsze będzie znajdował się na odpowiedniej wysokości. Równocześnie zmienia się również wysokość pasów, gwarantując prawidłowe ułożenie na ramionach i klatce piersiowej.

 

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa 

Otoczone mięciutkim materiałem, regulowane razem z zagłówkiem, dociągane jedną ręką za pomocą specjalnego zapięcia.

 

Wzmocnione osłony boczne 

Twarda skorupa i zabudowane osłony boczne ze szczególną uwagą chronią wrażliwe części ciała, takie jak głowa, szyja czy organy wewnętrzne.

 

System podróżny

Dzięki odpowiednim adapterom, fotelik I-Gemm bez problemu zamontujemy na stelażach większości wózków głębokich i spacerowych dostępnych na rynku. Podróż samochodowa połączona ze spontanicznymi spacerami na świeżym powietrzu jeszcze nigdy nie była taka przyjemna i wygodna.

 

Wkładka dla noworodków

Fotelik I-Gemm został wyposażony również w dodatkową wkładkę wypłycająca. Ma ona za zadanie dopasować wnętrze siedziska do potrzeb wcześniaków i niemowlaków. Po osiągnięciu wzrostu 60 cm przestaje być konieczna, więc należy ją wyjąć, aby zagwarantować więcej miejsca, kiedy staje się potrzebne.

 

Łatwy montaż

Możliwość montażu na dwa sposoby:

- Mocowanie za pomocą bazy, ułatwia codzienny montaż fotelika w samochodzie, zamiast każdorazowego przeciągania pasa samochodowego przez odpowiednie prowadnice.

-Możliwość montażu na trójpunktowy samochodowy pas bezpieczeństwa. Ułatwia przenoszenie fotelika pomiędzy samochodami.

 

Ocena ADAC: 4*

Więcej informacji
Kolor Black

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.